Başkan Şevik’ten Menderes’in Ölüm Yıl Dönümü Mesajı
27/05/2021
Bakan Dönmez’in talimatı Buldan’da sevinçle karşılandı
29/05/2021

Başkan Şevik, MHP Belediye Başkanları Toplantısına katıldı

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin başkanlığında düzenlenen “Belediye Başkanları Geleneksel İstişare ve Değerlendirme” toplantısına katıldı. Toplantının oldukça verimli geçtiğini söyleyen Başkan Şevik, “Toplantıda, Belediye hizmetlerimizi değerlendirme fırsatı bulduk” dedi.

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik. MHP Genel Merkezi’nde düzenlenen Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısına katıldı. MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz yaptığı konuşmasında belediye başkanlarına seslendi. Toplantı hakkında, açıklamada bulunan Başkan Şevik, “MHP’li belediye başkanları, demokrasinin kökleşmesi, kurumsallaşmasının yerel yönetimler sayesinde gerçekleşeceği anlayışıyla, millet sevdasından bir an bile uzaklaşmadan yaptıkları hizmetlerle adından söz ettirmektedir. Bu toplantıda da Parti Genel Merkezimizde mevkiidaşlarımla bir araya geldik, belediye hizmetleri konusunda fikir alışverişinde bulunduk” dedi.
Tüm dünya ülkelerinde olduğu gibi ülkemizi de olumsuz etkileyen koronavirüsü vaka sayılarının düşmesinin he siyasi hem de hizmette yoğun tempoyu da beraberinde getirdiğini vurgulayan Başkan Şevik, “Partimizin Genel Merkezi’nde düzenlediği toplantını hemen ertesi günü Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Fatih Dönmezi ilimizde ağırlıyoruz. 31 Mayıs Pazartesi günü ise yine Ankara’da Türkiye Belediyeler Birliği Meclisi toplantısı gerçekleştirilecek” diye konuştu.


Comments are closed.