BAŞKAN ŞEVİK, KADIN PERSONELİNİ UNUTMADI
09/03/2021
100 YIL ÖNCE BUGÜN İSTİKLAL MARŞIMIZ OLDU
11/03/2021

MİRAÇ KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Miraç Kandili dolayısıyla yayınladığı mesajında Miracın hem bir mucize hem de manevi bir muvaffakiyet olduğunu belirterek tüm İslam aleminin kandilini kutladı.

Miracın yükselişin en kutlusu, en kutsalı, vuslatın en görkemlisi, en güzeli olduğunu vurgulayan Başkan Şevik miracın, insanın aklıyla yorumlayamayacağı ancak gönül ve kalp gözüyle idrak edip, imanla kabulleneceği manevi bir çığır, mutlak bir hakikat, ebedi bir yükseliş ve ezeli bir sıçrayış olduğunu ifade etti.

Başkan Şevik “Miraç’ın gönül dünyamızı bulandıran tüm kötü hasletlerden bizleri arındırmasını; iç huzurumuzu, muhabbet ve kardeşliğimizi bu kutlu gecenin hürmetine daim kılmasını ve bu mübarek gecenin yüreklerimize ebedi bir diriliş getirmesini diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm İslam aleminin Miraç Kandili’ni tebrik ediyor, bu mübarek ve anlamlı gecenin, İlçemize, İlimize, Ülkemize ve tüm insanlığa hayırlara vesile olması dileklerimle, mutlu, sağlıklı ve huzurlu günler temenni ediyorum” dedi.

Comments are closed.